FİRMA PROFİLİ
  Çiftçim Peyzaj,Fidan,Tarım ve Hayvancılık,Zirai İlaç,Gıda Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
  Firmamız, Bursa Karacabey de , hazır rulo çim üretimi alanında faaliyet göstermektedir.
  2007 yılında kurulan Çiftçim henüz genç bir firma olmasına rağmen,emin adımlarla türlü başarılara imza atmış bir kuruluştur. Kurucularının ticari faaliyetine başlamadan önceki mesleki ve teknik geçmişi kısa sürede yükselmesine sebep olacaktır.
  Ayrıca, peyzaj alanlarının düzenlenmesi ve bakımlarını yapmaktadır. Bursa içerisindeki taleplerinizi üretimden karşıladığımız için çok hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.
  Fiyat politikamız, kendi ülkemizde yapılan üretimle hem ülkemize hem de uygun fiyatlı ürünle tüketicimize kazanç sağlatmayı hedefliyoruz. Firmamız genç ve dinamik kadrosu ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti en hızlı ve en ekonomik çözümlerle üretmektedir.
  Dünya standartlarına uygun olarak yetiştirdiğimiz üstün kaliteli çimlerimiz, yetiştirmenin her aşamasında, tecrübeli ve uzman ekibimiz tarafından sürekli denetim altında tutulmaktadır. Hazır çim üretiminin en temel şartı olan yetiştirme sahasının her türlü yabancı ot, hastalık ve zararlılardan arındırılması en son teknoloji ile gerçekleştirilmektedir.

   MİSYONUMUZ ;
Çim,futbol,golf ve peyzaj sektörlerinde ihtisas konularımızla ilgili en güvenilir, en garantili ve en bilimsel hizmeti vermek, müşterilerimize uzmanlığımızın güvencesini hissettirmektir.

   VİZYONUMUZ ;
Sahip olduğumuz bilgi ve deneyimi, teknolojik yeniliklerle destekleyerek , sektörde çıtayı yükseltmek ve hizmetlerimizi dünya standartlarında sunmaktır.
    Anasayfa   Hakkımızda   Ürünlerimiz   Hizmetlerimiz   Genel Bilgi   Referanslarımız   İletişim   Katalog   Resim Galerisi   S.S.S